Launch demo modal

Hakkımızda

Firmamız metal kalıp imalatı ve fason baskı işleri yapmaktadır.2000 yılında 100 m2 lik bir alanda İ.O.S.B Esenler Sanayi Sitesinde faaliyetine başlayıp ilerleyen yıllarda hızla büyümektedir.2002 yılında resmi olarak kurulup aynı adreste 250 m2 bir alanda sektöründe ilerlemektedir.

Hızla büyümekte olduğundan 2006 yında çalışma alanının müsait olmaması ve makine parkurunun büyümesi nedeni ile firmamızı yeni bir adrese taşıdık. İ.O.S.B İpkas Sanayi Sitesi. 9-B Blok NO: 55/57 ki adresimizde 750m2 bir alanada faaliyetimiz devam etmektedir. Halen de devam etmektedir. Hızla makine parkurunu geliştirerek sektörde öncü bir firma olma peşindeyiz.

 

Vizyonumuz

Araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizi teknoloji ile doğru zamanda bütünleşmesini sağlayarak , yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında güvenilir ve saygın bir marka olmaktır.
 

Misyonumuz

Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak kaliteli ,uygun fiyatlı ve zamanında teslimat esaslarını en hızlı şekilde gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak. Çalışanlarımıza huzurlu ve sağlıklı bir ortam sunarak ekip anlayışını aşılamaktır.